Producenci

Transport i płatności

WARUNKI DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

 1. Dostawa towaru odbywa się zgodnie z zadeklarowanym w zamówieniu przez Zamawiającego sposobem: za pośrednictwem firmy kurierskiej, odbiór własny, lub dostawę przez firmę Avalon ( region i warunki dowozu transportem firmy Avalon do uzgodnienia z handlowcem firmy Avalon).
 2. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT w przypadku firm lub paragon fiskalny w przypadku klienta detalicznego. Na życzenie klienta detalicznego może zostać wystawiona również faktura.
 3. Zamawiający może skorzystać z następujących form płatności:
  • przelew - wpłata na konto sprzedawcy, traktowana jako przedpłata za towar, który wysyłany jest po wpłynięciu środków na konto sklepu.
  • Uwaga!!! Po wybraniu płatności (przedpłata) należy wpłacić należną kwotę + koszty transportu na nasze konto bankowe. W celu identyfikacji Państwa przelewu prosimy o wpisanie w tytule przelewu nazwę firmy lub w przypadku osoby prywatnej wystarczy Imię i Nazwisko. Prosimy o niewysyłanie potwierdzeń przelewu, zeskanowanych dowodów wpłaty e-mailem.Wysyłkę realizujemy dopiero po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie bankowym. 
  • Płatność na nasze konto następuje po przyjęciu zamówienia do realizacji oraz określenia dostępności towaru. Wówczas, do Klienta wysyłana jest wiadomość e-mail, z wszelkimi informacjami potrzebnymi do zrealizowania zamówienia.
  • Opłata za dowóz transportem firmy Avalon na wyznaczonych trasach wynosi 4 zł netto

        

Avalon - Hurtownia Akcesoria Komputerowe
                       95-200 Pabianice,

                       ul. Piłsudskiego 33

 

                 ING Bank Śląski: 11 1050 1461 1000 0022 5368 0074

 

 • przy odbiorze za pobraniem - kurier lub doręczyciel wydając towar Zamawiającemu przyjmuje równocześnie wskazaną opłatę (wartość brutto zamówienia oraz opłata za doręczenie wraz z pobraniem).
 • przelew z terminem płatności – wyłącznie po uzgodnieniu indywidualnym z przedstawicielem firmy Avalon.  

 

4.  Koszty transportu dla przesyłek kurierskich: 

 • gdy wartość towarów nie przekracza 1500 PLN netto zł - koszt transportu          21,00 PLNnetto
 • gdy wartość towarów jest równa, większa 1500 PLN netto zł - koszt transportu    4,00  PLN za każdą paczkę do 30 kg (nie dotyczy płatności pobraniowych)
 • gdy wartość zamówienia nie przekroczy 500 PLN netto doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 20 PLN netto (dotyczy klientów hurtowych)
 • dodatkowa usługa wysyłki za pobraniem (każdy rozpoczęty 1000 PLN netto)     6   PLN netto 
 • dodatkowa usługa wysyłki faktury i towaru do różnych klientów                        10 PLN netto

Nowości


Hurtownia Akcesoriów Komputerowych  AVALON  95-200 Pabianice, ul.Piłsudskiego 33  Tel. 42 211 05 55 / 42 212 12 80

Sklep internetowy Shoper.pl