Producenci

Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE

 

1. Jeżeli po otrzymaniu towaru Zamawiający znajdzie w nim wady, Zamawiający powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową na adres:

Hurtownia akcesoriów komputerowych - Avalon
95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 33
SERWIS

2. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dokładnie wypełnione zgłoszenie reklamacyjne wraz z dokumentem zakupu towaru lub jego kopią. Niedokładne lub nieprawidłowe wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego upoważnia serwis do zawieszenia działań reklamacyjnych do chwili uzupełnienia braków.

ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE DO POBRANIA

3. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep zawiadomienia o powstałej wadzie.

4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, zgodnie z żądaniem określonym przez klienta.

5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego. Produkt należy do nas odesłać razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i uzasadnieniem reklamacji.

6. Serwis nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem.

 

 

ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW

1 Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Konsument zobowiązany jest do powiadomienia sprzedawcy o odstąpieniu od umowy w formie pisemnej.

2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 14 dni od jego otrzymania wraz z wypełnionym oświadczeniem oraz dołączonym dokumentem sprzedaży. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.

OŚWIADCZENIE DO POBRANIA

3. Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez Zamawiającego.

4. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru:

  • nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania)
  • oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu
  • nie zniszczonego w inny sposób
  • nie pozbawionego metek, broszur informacyjnych, kart gwarancyjnych, zarówno wewnętrznych jak i dołączonych do produktu
  • kompletnego tj zawierającego wszystkie elementy

 

Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru (zwrotowi nie podlegają koszty dostawy), nastąpi niezwłocznie przelewem na wskazane przez Zamawiającego konto.

W przypadku zwrotu w celu wymiany na inny produkt prosimy o wcześniejszą informację z działem sprzedaży pod adresem online@avalon.pc.pl

W sprawach nie uregulowanych mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. z dnia 5 września 202 r Nr 141 poz. 1176)

Hurtownia Akcesoriów Komputerowych  AVALON  95-200 Pabianice, ul.Piłsudskiego 33  Tel. 42 211 05 55 / 42 212 12 80

Sklep internetowy Shoper.pl